Záchrana šimpanzů v Kedjom-Keku začíná! Jdeš do toho s námi?

Aktivity Kedjom-Keku z.s. se opět rozšířily hned po té, co organizace zachytila na nastraženou fotopast šimpanzího samce. A tak přibylo další neodkladné práce. Protože jde vůbec o první přímý důkaz přítomnosti šimpanze v Kedjom-Keku, po více jak deseti letech, dveře pro efektivní ochranu jejich přirozeného biotopu se můžou otevřít. A my teď hledáme ty, kteří nám s tím chtějí pomoct.

 

Zajímá tě ochrana přírody a vzdělání nejen v rozvojových zemích? Jsi kreativní, pracovitý/á, spolehlivý/á a samostatný/á Chtěl/a by ses jednou podívat do Afriky a pracovat na ochranářských nebo rozvojových aktivitách? Chceš se podílet na záchraně poslední skupiny šimpanze nejohroženějšího poddruhu Pan troglodytes ellioti, kterých na světě zbývá už jen několik málo tisíc jedinců (odhad 3,5 až 9 tisíc)?

 

Pokud sis na výše položené otázky odpověděl/á kladně, jsi tu správně. Pošli nám svůj životopis s krátkým motivačním emailem na dobrovolnikyzavináckedjom-keku.com

 

Co požadujeme

- spolehlivost, samostatnost, kreativitu a pracovitost

– alespoň půlroční aktivní činnost v českém týmu Kedjom-Keku (hlavně v případě zájmu podílet se později i na projektech Kedjom-Keku z.s. přímo v Kamerunu)

– volný čas alespoň pět hodin týdně

– anglický, francouzský, německý, španělský i další jazyky výhodou

 

Co nabízíme

- přímou pomoc na záchraně jednoho z nejohroženějších primátů světa

- práci v mladém kolektivu

– možnost podílet se na našich projektech přímo v Kamerunu

– nezaplatitelné zkušenosti, praxi i rozšíření rozhledu a znalostí

 

Koho hledáme (jedná se o dobrovolnické pozice – nejsou finančně ohodnoceny)

 

1. produkční projektu Voda pro Kamerun 2015

Nový ročník již tradiční jarní akce Voda pro Kamerun se letos ponese v duchu obnovy šimpanzích koridorů lesa. Hledáme spolehlivé a komunikativní dobrovolníky z celé České republiky, kteří nám pomůžou s organizací této kavárenské akce. Více info o projektu najdeš ZDE!. Po skončení akce je pokračování spolupráce samozřejmě vítáno.

 

2. učitel v Kamerunu

Do naší Školy v mlze hledáme nové učitele. Nyní nabízíme dva termíny: únor – srpen 2015 a srpen 2015 – červen 2016. Více informací a požadavků najdeš ZDE!

 

3. PR, „tiskový mluvčí“, mozek na reklamy

Rádi bychom oživili náš český tým o kreativní jedince, kteří se baví vymýšlením reklam, dokáží napsat tiskovou zprávu, novinový článek i třeba reportáž. Nebojí se mluvit a to ani před kamerou nebo za mikrofonem. Zkrátka někoho, kdo nám pomůže promlouvat k světu.

 

4. další dobrovolníci

Dobrovolníků jakožto neplacených zaměstnanců není nikdy dost. Uvědomujeme si, že všichni mají své životy a nemůžou věnovat Kedjom-Keku to co ne vždy mají – čas. Proto hledáme další schopné lidi, kteří nám pomůžou s grafikou, focením, natáčením, administrativní prací, účetnictvím, vlastně skoro se vším co tě v souvislosti s chodem rozvojové neziskovky napadne.

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Nadační Fond CCBC

Seifertova 615/65, 130 00 Prague,

Česká Republika, info@ccbc.cz

TEL: +420 723 948 312

 

Účet pro dárce: 2865271001/5500

 

IBAN: CZ2155000000002865271001

 

BIC/SWIFT kód: RZBCCZPP

Napište nám

Generální

partner

Hlavní partneři

Nadační fond je členem

Za podpory

Naše projekty podporují

NF CCBC © 2015 All rights reserved.

Všechna práva vyhrazena.

Vaší návštěvou souhlasíte s používáním souborů cookies.

O ochraně vašich osobních údajů se můžete dočíst zde.